Doprava a platba

MOŽNOSTI PLATBY

  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 828262 / 5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s.

 

přeprava dopravní SLUŽBOU

baner

1.1 U každé zásilky je účtován přepravní poplatek ve výši 119 Kč. V případě objednání zboží na dobírku je k ceně dopravy připočtena jednorázová částka doběrečného ve výši 40 Kč. Pokud hmotnost zásilky přesáhne 30 kg, účtuje se přepravní poplatek za každých započatých 30 kg.

 

 

 

Cena dopravy
Dopravce Přepravné Dobírka
Česká pošta 119 Kč 40 Kč
Geis 119 Kč 40 Kč
GLS 119 Kč 40 Kč

  

1.2 Zásilky v hodnotě nad 10.000 Kč požadujeme platbu předem převodem na bankovní účet prodávajícího č. 828262 / 5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s..

1.3 Přepravné se mění v závislosti na povaze zboží.

1.4 Přepravní službou rozesíláme balíky do hmotnosti jedné zásilky max. 30 kg. Pokud vámi objednané zboží přesahuje uvedenou hmotnost, bude zásilka rozdělena do více balíků, cena poštovného pak závisí na počtu balíků nebo ceně celkové objednávky. V takovém případě vás budeme předem kontaktovat.

1.5 Před doručením vás bude přepravce informovat e-mailem nebo na uvedeném telefonním čísle o přesné době dodání vaší zásilky. Pokud vás kurýr nezastihne, nechá vám v poštovní schránce oznámení. V tomto případě, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den bez dalších poplatků. Pokud se doručení nepodaří, je zásilka vrácena odesílateli. V případě nejasností si můžete vyžádat číslo zásilky u odesílatele (Hugo Dog) a zásilku sledovat přímo v systému přepravce na internetu.

NEVYZVEDNUTÉ ZBOŽÍ

1.6 Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.

1.7 U zákazníků, kteří si zboží opakovaně nevyzvednou, budeme při další objednávce požadovat platbu předem na bankovní účet prodávajícího.

 Baner GLS

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací