Doprava a platba

MOŽNOSTI PLATBY

  • v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese 158 00 Praha 5 - Jinonice, Mezi lány 495/18;
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 828262 / 5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s.;
  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay (připravujeme);
  • bezhotovostně platební kartou.

 

přeprava dopravní SLUŽBOU

baner

1.1 Zásilky v hodnotě zboží do 1.500 Kč je účtován přepravní poplatek ve výši 99 - 219 Kč (dle volby dopravce) při bezhotovostní platbě. V případě objednání zboží na dobírku je k ceně dopravy připočtena jednorázová částka doběrečného ve výši 40 - 50 Kč. Pokud hmotnost zásilky přesáhne 30 kg, účtuje se přepravní poplatek za každých započatých 30 kg.

1.2 Zásilky v hodnotě zboží nad 1.500 Kč je doprava (Geis, GLS) zdarma při bezhotovostní platbě. V případě objednání zboží na dobírku je k ceně dopravy připočtena jednorázová částka doběrečného ve výši 40 Kč.

 

 

Cena dopravy při hodnotě zásilky do 1.500 Kč
Dopravce Přepravné Dobírka
Česká pošta 119 Kč 40 Kč
Geis 99 Kč 40 Kč
GLS 99 Kč 40 Kč
Geis - Slovensko 249 Kč 50 Kč

 

Cena dopravy při hodnotě zásilky nad 1.500 Kč
Dopravce Přepravné Dobírka
Česká pošta 119 Kč 40 Kč
Geis ZDARMA 40 Kč
GLS ZDARMA 40 Kč
Geis - Slovensko 249 Kč 50 Kč

 

1.3 Zásilky v hodnotě nad 10.000 Kč požadujeme platbu předem převodem na bankovní účet prodávajícího č. 828262 / 5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s..

1.4 Přepravné se mění v závislosti na povaze zboží.

1.5 Přepravní službou rozesíláme balíky do hmotnosti jedné zásilky max. 30 kg. Pokud vámi objednané zboží přesahuje uvedenou hmotnost, bude zásilka rozdělena do více balíků, cena poštovného pak závisí na počtu balíků nebo ceně celkové objednávky. V takovém případě vás budeme předem kontaktovat.

1.6 Před doručením vás bude přepravce informovat e-mailem nebo na uvedeném telefonním čísle o přesné době dodání vaší zásilky. Pokud vás kurýr nezastihne, nechá vám v poštovní schránce oznámení. V tomto případě, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den bez dalších poplatků. Pokud se doručení nepodaří, je zásilka vrácena odesílateli. V případě nejasností si můžete vyžádat číslo zásilky u odesílatele (Hugo Dog) a zásilku sledovat přímo v systému přepravce na internetu.

1.7 Při volbě osobního odběru na adrese provozovny (158 00 Praha 5 - Jinonice, Mezi lány 495/18), prosím vyčkejte na informaci, že je pro vás zboží připraveno k odběru.

NEVYZVEDNUTÉ ZBOŽÍ

1.8 Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.

1.9 U zákazníků, kteří si zboží opakovaně nevyzvednou, budeme při další objednávce požadovat platbu předem na bankovní účet prodávajícího.

 Baner GLS

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací