Acana

Související obrázek

MÁME DŮVĚRU MILOVNÍKŮ MAZLÍČKŮ PO CELÉM SVĚTĚ NAŠE POSLÁNÍ JE JASNÉ A SILNÉ


Champion Petfoods je oceňovaný výrobce krmiv s důvěrou zákazníků po více než čtvrtstoletí.

Vyrábime Biologically Appropriate™ krmiva pro psy a kočky z čerstvých místních surovin v našich vlastních oceňovaných kuchyních.

Naše poslání představuje nový standard v krmivech pro psy a kočky, který je navržen tak, aby jim dodal výživu dvěma způsoby.

Zaprvé podle jejich přirozené adaptace na příjem masité potravy bohaté na proteiny. A zadruhé s použitím surovin, které pocházejí z místních zdrojů a jsou dodávány do našich kuchyní ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN.

Myslíme si, že si krmivo ACANA zamilujete. A co je důležitější, myslíme si, že vaši psi a kočky také.

1. VYSOKÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ

Váš pes či kočka jsou přizpůsobeni k pojídání stravy bohaté na maso a proteiny. Proto krmiva ACANA obsahují až 75% masa – třikrát více než běžná krmiva pro psy a kočky – ACANA navíc neobsahuje žádné rostlinné proteiny.

2. VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA

Díky tomu, že až polovina masa v krmivech ACANA je ČERSTVÁ NEBO SYROVÁ, jsou vašemu mazlíčkovi zajištěny všechny potřebné živiny v nejpřirozenější formě. To navíc přináší přírodní nezaměnitelnou chuť, po které psi i kočky touží.

3. BOHATÁ ROZMANITOST MAS

V přírodě se psi a kočky živí různými druhy mas, tudíž i krmiva ACANA obsahují rozmanité druhy mas, od volně chované drůbeže, přes červená masa z volně chovaných zvířat až po ryby volně lovené v přírodě.

4. PODÍL “WHOLEPREY”

Příroda dokonale přizpůsobila výživové složky v WholePrey™ potřebám psů a koček. Podíl masa, orgánů a chrupavek v krmivech ACANA přesně napodobuje stravu, která je pro psy i kočky přirozená. Omezuje se tím také potřeba přidávat do krmiva umělé doplňky.

5. NÍZKÝ OBSAH SACHARIDŮ

V přirozené stravě psů a koček najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy (např. kukuřice nebo rýže) jsou nahrazeny nízkoglykemickým ovocem a zeleninou.

 

FRI-LOGO 

ČERSTVÉ MÍSTNÍ SUROVINY

SUROVINY, KTERÉ MILUJEME. LIDÉ, KTERÝM DŮVĚŘUJEME.

Západokanadské farmy na úpatích kopců, úrodné prérie a chladné průzračné vody jsou pro nás zdrojem inspirace i čerstvých místních surovin.

Nesrovnatelná s kterýmkoliv jiným výrobcem krmiva je rozmanitost našich skutečně čerstvých místních surovin, které napodobují přirozenou stravu psů a koček a dodávají jim tak živiny ve své nejčerstvější a nejpřirozenější podobě.

Ať už naše volně chovaná drůbež, vejce z hnízdních chovů, zvířata chovaná volně na pastvinách, ryby lovené ve volné přírodě či na slunci zrající ovoce a zelenina, všechny naše čerstvé suroviny jsou místní, schválené pro lidskou spotřebu a dodávány do našich kuchyní čerstvé, bez konzervantů a překypující skvělou chutí.

Naše oceňované kuchyně NorthStar vybavené nejmodernějšími technologiemi pro zpracování krmiva sídlí v samém srdci albertské zemědělské oblasti, což nám umožňuje blízký kontakt se specializovanými farmáři, se kterými společně zdokonalujeme naše poslání využívat pouze čerstvé místní suroviny.

V ČEM JSME JINÍ?

To, co ostatní výrobci krmiv nazývají čerstvým, je v podstatě maso v “krmné kvalitě” zmrazené do 25 kilových bloků, což jim usnadňuje přepravu a skladování. Tyto bloky jsou často opakovaně rozmrazovány a opět zmrazovány. Je běžné, že maso je několik měsíců staré, než se vůbec dostane do procesu výroby krmiva.

Ještě horší je, že mnozí výrobci krmiv používají živočišné ingredience v prášku, přidají 4 díly vody a vytvoří “masovou břečku” – a nazývají potom tuto surovinu jako “čerstvou nebo syrovou”.

Není divu, že je mezi zákazníky mnoho nejasností!

 

ČERSTVÉ A SYROVÉ PODLE ACANY
V odvětví známém svým liberálním popisem složení věříme, že je důležité být k milovníkům zvířat upřímní a jasně vysvětlovat, co která surovina je nebo není. Když my říkáme čerstvé, myslíme to doopravdy. Čerstvé nebo syrové definujeme takto:

ČERSTVÉ: Naše čerstvé suroviny splňují normy AAFCO (Association of American Feed Control Officials): CHLAZENÍ JE JEDINÝ ZPŮSOB KONZERVACE.

SYROVÉ: AAFCO nabízí různé definice pojmu syrové, my se řídíme pouze jednou; NAŠE SYROVÉ INGREDIENCE JSOU JAKO NAŠE ČERSTVÉ, JEDINÝ ROZDÍL JE, ŽE BYLY ZMRAZENÉ.

SUROVINY, KTERÉ MILUJEME. LIDÉ, KTERÝM DŮVĚŘUJEME.

TRADIČNÍ ČERVENÁ MASA

Naše červená masa ze zvířat volně chovaných na místních rančích v srdci čistého kanadského venkova, dodávaná lidmi, které známe a kterým důvěřujeme.

VOLNĚ CHOVANÁ DRŮBEŽ A VEJCE

Volně chovaná na místních prérijních farmách lidmi, které známe a kterým důvěřujeme, jsou naše kuřata Cobb, krůty a celá vejce schválena pro lidskou spotřebu a dodávaná do našich kuchyní čerstvé každý den, takže jsou plná výživných proteinů a tuků.

RYBY LOVENÉ VE VOLNÉ PŘÍRODĚ

Naši sledi, platýsi, okouníci, sardinky a lososi jsou loveni u severního pobřeží ostrova Vancouver. Naši candáti, okouni a štiky pocházejí z kanadských chladných severních jezer. Poté jsou všechny ryby co nejrychleji dopraveny do našich kuchyní, stále tak čerstvé a chladné, jako vody, ze kterých pocházejí.

CELÉ OVOCE A ZELENINA

Od hrušek odrůdy Bartlett po máslové dýně, ACANA obsahuje ovoce a zeleninu dodávané čerstvé ze západokanadských úrodných farem a sadů.

MÍSTNÍ BYLINKY

Bylinky v krmivech ACANA jsou vypěstovány na zakázku v Britské Kolumbii a Saskatchewanu lidmi, které známe a kterým důvěřujeme, jako je například Herbert z Cultis Lake. Všechny bylinky jsou severoamerického původu a jsou nám dodávány čerstvé nebo lehce sušené na teplém prérijním slunci.

never-outsourced

Máme stejnou vášeň pro přípravu našeho krmiva, jakou máme pro naše mazlíčky. Proto připravujeme krmivo ACANA v našich oceňovaných kuchyních již déle než čtvrt století.

Krmiva a pamlsky ACANA připravujeme sami, z čerstvých surovin od důvěryhodných místních farmářů, rančerů a rybářů. Dohlížíme na každý detail přípravy krmiva, od původu surovin až po kontrolu kvality, bezpečnosti potravin a průběhu vaření.

VĚDĚLI JSTE, ŽE VĚTŠINU ZNAČEK KRMIV VLASTNÍ MARKETINGOVÉ SPOLEČNOSTI?

V současnosti je většina značek krmiv pro psy a kočky vlastněna marketingovými společnostmi, které nevyrábějí krmivo sami a ani nemají vlastní kuchyně.

Místo toho svěří výrobu cizí továrně, která vyrábí mnoho jiných krmiv pro mnoho jiných marketingových společností.

To znamená, že nedodávají své vlastní suroviny a nepřipravují krmivo sami, ale soustředí se pouze a především na marketing a propagaci.

 

ACANA JE JINÁ
Připravujeme naše krmivo v našich vlastních kuchyních, s našimi vlastními kuchaři a surovinami, a nevyrábíme krmivo pro nikoho jiného! Když si vyberete krmivo ACANA, můžete si být jistí, že toto krmivo pro vašeho psa nebo kočku bylo připraveno námi, z poctivých čerstvých surovin, s péčí a pozorností, jako by šlo o přípravu domácího pokrmu. Nechtěli bychom to dělat jinak, a věříme, že ani vy ne.

JAK POZNAT ROZDÍL
Pokud je na obalu uvedeno “made for”, „produced for”, „distributed by”, nebo “distributed under licence by”, jde o marketingovou značku, která byla vyrobena pod kontraktem jako privátní značka. Společnost, která vlastní značku krmiva, ve skutečnosti nevyrábí dané krmivo – je to pouze obchodník.

Pokud je na obalu uvedeno “made by” nebo “produced by”, našli jste skutečné krmivo. Společnost, která vlastní značku krmiva je stejná firma, která jej také vyrábí. Vždy doporučujeme, abyste kontaktovali zástupce značky, aby vám potvrdil, kde a kým je krmivo vyráběno.

Firma Champion Petfoods je firma, která vyvíjí a vyrábí krmivo ACANA. Vlastníme všechny naše kuchyně a vyrábíme veškeré své krmivo, takže si nemusíte dělat starosti s tím, odkud skutečně pochází.

THE BAFRINO RESEARCH & INNOVATION CENTRE

V blízkosti našich kuchyní NorthStar v Morinville, Alberta, Kanada sídlí naše výzkumné a inovační centrum BAFRINO, což je světoznámé centrum pro inovace krmiva zaměřené na zdokonalování našeho poslání Biologically Appropriate krmiva pro psy a kočky.

 

Brozura ACANA pro psy

Brozura ACANA pro kocky

Krmivo ACANA - WEBER-MLÝN.cz

75
16031751603

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro psy všech plemen a všech věkových stádií.

  od 75 Kč
 • Na dotaz
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro psy všech plemen a všech věkových stádií.

  od 90 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro psy všech plemen a všech věkových stádií.

  od 90 Kč
 • Skladem
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro dospělé psy všech malých plemen (s hmotností do 10 kg, stáří 1...

  od 103 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena a věková stádia.

  od 103 Kč
 • Na dotaz
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro dospělé psy všech plemen s malou fyzickou zátěží nebo se sklony k...

  od 103 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro štěňata a mladé psy středně velkých plemen (plemena od 9 kg do 25...

  od 103 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro štěňata a mladé psy malých plemen (do váhy 9 kg v dospělosti).

  od 103 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro všechny plemena starších psů (od 7 let a více).

  od 103 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem...

  od 120 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem...

  od 120 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem...

  od 120 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem...

  od 120 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní krmivo s jediným zdrojem živočišného proteinu. Perfektní volba pro alergické a citlivé psy. Díky mrazem sušeným ingrediencím uspokojí i...

  od 129 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní krmivo s jediným zdrojem živočišného proteinu. Perfektní volba pro alergické a citlivé psy. Díky mrazem sušeným ingrediencím uspokojí i...

  od 129 Kč
 • Do 48 hod.
  Kompletní krmivo s jediným zdrojem živočišného proteinu. Perfektní volba pro alergické a citlivé psy. Díky mrazem sušeným ingrediencím uspokojí i...

  od 129 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací