Caliopsis

Ekologické hrudkující stelivo CALIOPSIS je vyrobeno z kvalitního 100% přírodního bentonitu. Tato hygienická podestýlka je určena kočkám a ostatním drobným domácím zvířatům chovaným v domácnostech. Výborně pohlcuje vlhkost, neutralizuje pachy, vyznačuje se minimální prašností, tvoří kompaktní hrudky, které v sobě uzavřou zvířecí exkrementy a dají se velmi dobře a jednoduše odstranit.

Výrobek je ekologicky a zdravotně absolutně nezávadný. Po použití se může kompostovat, nebo likvidovat s běžným domovním odpadem.

 

 Logo CALIOPSIS. Caliopsis se jako jediné stelivo na trhnu skládá ze 4 ložisek: ČR, SR, PL a Ukrajiny.    CALIOPSIS se jako jediné stelivo na trhnu skládá ze 4 ložisek: ČR, SR, PL a Ukrajiny.

Logo Caliopsis > Vůně moře - pohlcuje prachy a příjemně voní   Logo Caliopsis > Momořádná absorbční schopnost   Logo Caliopsis > Vinikající savost   Logo Caliopsis > 100% přírodní hrudkovací stelivo - jemně mleté   Logo Caliopsis > Nízká prašnost - čisté okolí
Zásadním způsobem potlačuje nepříjemný zápach. Aromatizované výrobky příjemně voní.   Mimořádná absorpční schopnost. Dostačuje 3x menší množství než u jiných podestýlek.   Vynikající savost. Absorbuje veškerou vlhkost ze zvířecích exkrementů.   100% přírodní hrudkující stelivo. Jemně granulované stelivo Caliopsis Ultraabsorbent má mimořádnou absorpční schopnost.   Nízká prašnost. Okolí zvířecí toalety zůstává čisté.

Žádné produkty od výrobce Caliopsis nebyly nalezeny....

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací