Diamond CARE

Diamond Care logo

První bezobilné diety pro psy a kočky od společnosti Diamond Pet Foods.

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu nemocných psů se Diamond rozhodl vstoupit do tohoto segmentu, a jak je u něho zvykem, vytvořil receptury vysoké kvality, navíc za velmi přijatelnou cenu. Cílem těchto receptur je zajistit zdraví Vašich psů a koček. Dále pak majitelům nemocných mazlíčků ušetřit peníze za výživu, jelikož ti už tak mají nemalé finanční náklady s lékařskou péčí.

Diety nelze porovnávat s běžnými krmivy. Diety se zaměřují na konkrétní problémy a formulují se zejména na základě aminokyselin v odpovídajících úrovních a poměrech a ty musí mít vysokou biologickou dostupnost. To znamená, že aminokyseliny musí být k dispozici pro absorpci a využití.

Jsme nesmírně vděčni, že konečně můžeme nabídnout nemocným psům kvalitní alternativu a páníčkům ušetřit peníze. To je také hlavním posláním receptur DIAMOND CARE.

Diamond Care banner

430
4301430430

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací