Halla Foder

Halla Foder

 

HF - retro fotoŠvédská rodinná farma Halla Foder patří mezi vůbec nejstarší skandinávské výrobce kvalitního krmiva. S produkcí započala již v roce 1928, byť se v prvopočátcích, samozřejmě, nejednalo o výrobu krmiv tak, jak ji známe dnes. Větrný mlýn, který v osobách svých majitelů zaměstnával jak mlynáře, tak pomocníky, dlouhá léta zpracovával produkty místních farmářů a spolupodílel se na uchovávání vysoce ceněného a čistého životního prostředí, které bývá námi Středoevropany často obdivováno právě ve skandinávských zemích. Blízkost lidí ke krajině, sepětí s ní, stejně jako jejich přirozená zodpovědnost k okolnímu prostředí i budování dobrého jména společnosti, rezultují v rozšíření nabídky klasických mlýnských služeb a v navázání širší spolupráce s dodavateli v roce 1992, kdy je spuštěna moderní výrobní linka, produkující pod značkou Halla Foder nejkvalitnější mokrá krmiva.

Úspěch se dostavuje takřka okamžitě, každý z chovatelů, či majitelů čtyřnohých společníků, chce krmivo, které respektuje potřeby zvířat, bez přikrášlujících příměsí, či dochucovadel. Vždy se snažíme najít krmivo dostatečně výživné, které našim miláčkům nabídne maximální kvalitu, ovšem nikoli z pohledu našich potřeb, ale jejich.

Vysoké, ale můžeme také říci zcela přirozené standardy skandinávských výrobců, ukazují, že spokojený pes, nebo kočka, nejsou ničím nedosažitelným, že i nejmodernější způsoby krmení mohou být prosty neprůhledných procesů a výrobních tajemství. Přirozenost, pochopení a respekt k našim čtyřnohým přátelům, je tou nejlepší vizitkou výrobce, který má za sebou tisíce spokojených zákazníků.

V roce 1994 je jako důsledek neustále se zvyšujících požadavků ze strany švédských odběratelů spuštěna linka produkující krmiva extrudovaná, která v naší zemi nabízíme pod obchodními značkami Axess, Nordic Delight a samozřejmě Halla Foder. Vše stále vzniká na původním místě větrného mlýnu, spousta věcí se změnila, spousta věcí zahýbala světem, ale ve švédském městečku Skara, jakoby se zastavil čas. Není přeci nutné měnit to, co funguje bezmála sto let na výbornou.

LOGO SWEDISH FOOD QUALITY

649
219916492199

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací