Hills

Logo

Více než 80 let inovace

 

Posláním této značky je pomáhat obohacovat a prodlužovat speciální vztahy mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky.

Produkty neustále inovují, aby zajistili co nejvyšší možnou kvalitu složek a optimální rovnováhu živin pro uspokojení potřeb Vašeho mazlíčka s ohledem na jeho věk, plemeno a zdravotní potřeby. Možná to vysvětluje důvod, proč se veterináři rozhodli krmit své mazlíčky krmivy Hill’s.

Krmiva Hill's byla vyvinuta veterinářem a jejich dobrá pověst je mezi veterináři bezkonkurenční. Veterináři Hill's důvěřují, protože vědí, že všechna krmiva pečlivě připravují jejich kolegové, přičemž používají pouze ty nejlepší, klinicky ověřené složky.

Závazek kvality a bezpečnosti: Hill's se zavazuje k dodržení nejvyšší kvality a bezpečnostních standardů ve všech aspektech přípravy a balení prémiového krmiva pro domácí mazlíčky.

Žádné produkty od výrobce Hills nebyly nalezeny....

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací