Hunter

Rodinná firma

Srdečně vás vítáme ve světě HUNTER

Sedlář a pejskař Rolf Trautwein si v roce 1980 splnil svůj sen o vysoce kvalitních potřebách pro psy a ve svých šestatřiceti letech založil společnost Hunter. Původně malá kolekce kožených doplňků vyráběných v Německu se během pár let rozvinula do širokého i rozmanitého sortimentu a značka Hunter se stala leaderem mezi výrobci produktů pro domácí mazlíčky. S originálními a prémiovými potřebami pro psy, kočky i koně, ale také se stylovými doplňky se rodinnému podniku podařilo rychle dobýt nové segmenty trhu.V roce 2000 do firmy vstoupila dcera zakladatele, paní Nadine Trautwein, která ji od roku 2007 vede. Dnes je Hunter celosvětově úspěšnou firmou s týmem stošedesáti oddaných zaměstnanců, kteří sdílejí a šíří vášeň pro značku Hunter i lásku ke zvířatům.

Ruční výroba

Sortiment Hunter v současné době zahrnuje okolo 5.000 položek. Od obojků, postrojů a vodítek pro psy a kočky, ohlávek a uzd pro koně z různých materiálů, přes funkční a módní psí oblečení nebo pelíšky, až po pečující přípravky a hygienické potřeby, inovativní hračky a pamlsky. Převážná část z nich je vyráběna v Německu, s pečlivostí příznačnou pro produkty »Made in Germany«. Klíčovým aspektem při vývoji nových výrobků je vždy přání poskytnout zvířatům i jejich majitelům co nejvíce komfortu i radosti a především důraz na nejvyšší možnou funkčnost. Proto se značky Hunter a Hunter SMArt po celém světě těší stále větší oblibě a jejich sortiment je vyvážen i za hranice Evropy.

Filosofie

U výrobků pro domácí mazlíčky nastavujeme standardy nejvyšší kvality. Nadšení pro materiály, výjimečná znalost produktů a vášeň pro řemeslnou dokonalost jsou hnací silou a určujícím faktorem při vytyčování cílů. Rodinný podnik se zavazuje k nastavování výrobních standardů nad obvyklou úroveň.

Cíl

Pokud jde o kvalitu, chceme se stát lídry trhu.
Dnes, v době anonymně a sériově vyráběného zboží, pro nás kvalita neznamená luxus, ale individuální požadavek na produkt poskytující něco výjimečného tam, kde je to namístě.
Je výrazem oddanosti, vášně a důvěry. Proto je kvalita naší nejvyšší hodnotou a určuje náš přístup. Tento požadavek realizujeme bez jakýchkoli kompromisů, bez výjimky a do posledního detailu. Jako rodinný podnik se zaměřuje jen na špičkové výrobní metody, což je na výrobcích Hunter jasně patrné.

Naše obecná zásada

Rozhodující je kvalita.
Naše oddanost kvalitě se nevztahuje pouze na naše výrobky. Chceme přinášet radost lidem a zvířatům a viditelně vyjádřit jejich hluboké pouto. Naše chápání kvality také určuje způsob naší mezilidské komunikace, která je formována spolehlivostí, věrností, partnerstvím a odpovědností. Na nás na všechny, kteří pracujeme pro Hunter, se můžete spolehnout stejně tak, jako na naše výrobky. Vždy a za všech okolností.

HUNTER_1031_61833_image_13_002-lpr

95
42951954295

Stránka 1 z 6 - 91 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 91 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací