NutraGold GRAIN FREE

NutraGold GRAIN FREENutraGold Grain Free obsahuje tři receptury s cílem poskytnout nezbytné živiny pro celkové zdraví v každé fázi života od rostoucího štěněte, přes dospělost až ke stárnoucímu seniorovi.

První složkou každé receptury NutraGold Grain Free je čerstvé a sušené maso z krůty, kachny či ryb, poskytující vysoce stravitelné bílkoviny.

NutraGold Grain Free neobsahuje žádné obiloviny. V poslední době se ukazuje, že velké množství nekvalitních obilovin v krmivech pro psy vyvolává potravní alergie. Skutečné maso s ovocem a zeleninou, bez obsahu obilovin, poskytuje vysoce stravitelné a velmi výživné krmivo s vynikající chutí.

 

Holistická strava

Správná výživa je základem pro optimální zdraví a pohodu. Holistická strava je moderní přírodní přístup ke zdravé a vyvážené potravě Vašich psů a koček.

Holistické receptury mají mnohem rozmanitější složení, kde samozřejmě nechybí pořádná porce masa, ale navíc je obohacena o celou řadu ovoce, zeleniny a hlavně bylinek. Jako zdroj uhlohydrátů pro denní spotřebu energie se používají pouze celá zrna, například hnědé rýže, či prosa.

V holistické stravě se nepoužívají barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky.

Holistická strava předchází civilizačním chorobám, které se objevují u psů například v podobě alergií na určité suroviny.

Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.

 

Historie Diamond Petfoods

Diamond Petfoods je rodinná společnost založena v roce 1970 Gary Schellem a Richardem Kampeterem. První provoz byl otevřen v městě META a v tomto tenkrát malém městečku, kde žilo pouhých 220 obyvatel, se také zrodil příběh Diamond Petfoods.

Od té doby se Diamond rozšířil o továrny v Lathrop a Ripon v Kalifornii, Gaston v Jižní Karolíně. Provozy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, neustále jsou vyvíjeny nové a inovativní výrobky a výrobní procesy tak, aby Váš mazlíček dostal tu nejlepší výživu. To zahrnuje závazek k bezpečnosti používaných surovin, který vedl k jednomu z nejrozsáhlejších programů bezpečnosti výrobků v tomto odvětví.

Dnes Diamond zůstává jedním z nejrychleji rostoucích výrobců krmiv pro psy a kočky v USA. Výrobky Diamond jsou důvěryhodné a jsou k dostání ve všech 50 státech USA a ve více než 100 zemích po celém světě. Druhá generace Schell a Kampeter stále vlastní a provozuje společnost Diamond Petfoods.

240
2601240260

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací