NutraGold Holistic

NutraGold Holistic

Kompletní krmivo pro psy a kočky vytvořeno na základě holistické receptury. Holistická receptura je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt Vašich mazlíčků.

NutraGold Holistic - superprémiové krmivo pro psy vytvořeno na základě holistické receptury. Holistická receptura je dalším krokem ve vývoji granulovaných krmiv. Základními rysy holistické receptury je vysoká kvalita surovin a několikanásobně širší spektrum surovin, než u běžných krmiv. Krmivo Nutra Gold Holistic obsahuje více zdrojů kvalitního masa, celozrnných obilovin, ovoce, zeleniny a bylin. V krmivech Nutra Gold holistic, výrobce nepoužívá barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky. Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.

Nutra Gold v krmivech požívá kvalitnější zdroj sacharidů, jako hnědá rýže, bílá rýže, oves, proso. Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo je testováno od výběru suroviny přes zpracování, až ke konečnému výrobku.

Výrobce: Diamond Petfood PO BOX 156, META, MO 65058. Made in USA

 

Holistická strava

Správná výživa je základem pro optimální zdraví a pohodu. Holistická strava je moderní přírodní přístup ke zdravé a vyvážené potravě Vašich psů a koček.

Holistické receptury mají mnohem rozmanitější složení, kde samozřejmě nechybí pořádná porce masa, ale navíc je obohacena o celou řadu ovoce, zeleniny a hlavně bylinek. Jako zdroj uhlohydrátů pro denní spotřebu energie se používají pouze celá zrna, například hnědé rýže, či prosa.

V holistické stravě se nepoužívají barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky.

Holistická strava předchází civilizačním chorobám, které se objevují u psů například v podobě alergií na určité suroviny.

Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.

 

Historie Diamond Petfoods

Diamond Petfoods je rodinná společnost založena v roce 1970 Gary Schellem a Richardem Kampeterem. První provoz byl otevřen v městě META a v tomto tenkrát malém městečku, kde žilo pouhých 220 obyvatel, se také zrodil příběh Diamond Petfoods.

Od té doby se Diamond rozšířil o továrny v Lathrop a Ripon v Kalifornii, Gaston v Jižní Karolíně. Provozy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, neustále jsou vyvíjeny nové a inovativní výrobky a výrobní procesy tak, aby Váš mazlíček dostal tu nejlepší výživu. To zahrnuje závazek k bezpečnosti používaných surovin, který vedl k jednomu z nejrozsáhlejších programů bezpečnosti výrobků v tomto odvětví.

Dnes Diamond zůstává jedním z nejrychleji rostoucích výrobců krmiv pro psy a kočky v USA. Výrobky Diamond jsou důvěryhodné a jsou k dostání ve všech 50 státech USA a ve více než 100 zemích po celém světě. Druhá generace Schell a Kampeter stále vlastní a provozuje společnost Diamond Petfoods.

290
133012901330

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací